sousedi.eu

Ride local riders & SkiMU Freestylezoo opening

23. ledna (v případě velké nepřízně počasí 24.ledna) se uskuteční opening parku v obci Dolní Malá Úpa. Zveme tímto všechny snowboarders do Malé Úpy,kde dostanete unikátní možnost získání ride sponzoringu.

Akce měla již v minulých dvou ročnících velký ohlas,kdy se jezdci vybíraly skrz zaslané snb video. Nyní přichází změna a s tím konec výmluv o nedostatku videomateriálu. Teď můžete předvést to nejlepší co ve vás je přímo na svahu ve špičkově připraveném Skimu freestyleZOO snowparku. Firma Ride Snowboards vybere 3 – 5 závodníků, kterým nabídne plný sponzoring v podobě kompletní výbavy na celou sezónu. Malý dárek (kšiltovka,čepice) od firmy Ride bude připraven pro každého zúčastněného.

 

Jelikož se jedná o opening, bude permanentka pro všechny zaregistrované snowboarders a freeskiers ZDARMA. Navíc firma Ride poskytne všem možnost vyzkoušet si nejnovější snowbordy a inovativní vázání. Na svahu se o zábavu bude starat DJ + komentátor. Následovat bude After Party v baru pod sjezdovkou. V rámci openingu samozřejmě zveme i ty,kteří již sponzoring mají nebo o něj nestojí. Více info o této akci najdete na: http://www.freestylezoo.net/…park-opening

Komentáře


.