sousedi.eu

Snowboard Camp 2016

Snowboard Camp 2016 Stále řešíš, kam tento rok vyrazit na hory? Miluješ freestyle na prkně, chceš začít nebo rozvinout svoje skills a navíc se u toho božsky pobavit? Tvé hledání je u konce, partička FreestyleZOO tě totiž zve na svůj zimní kemp, který proběhne ve dnech 16.3. - 20.3.2016. A co že tě na našem letošním campu na Klínovci čeká?

Letní wakeboardové kempy 2015

Letní wakeboardové kempy 2015 Pokud rádi trávíte léto u vody ve znamení adrenalinu, tak sbalte plavky, fajn kamarády, sourozence, rodiče, děti nebo kohokoliv chcete a pojeďte s námi na wakeboardový FreestyleZOO kemp. Poznej nové přátele a užij si léto naplno!

Apresski (opět) zklamalo

Apresski (opět) zklamalo V sobotu jsem se vydal podívat na druhý ročník festivalu apreski, kde jsem byl i loni. Festival zimních radovánek v Praze – to si upřímně myslím, že je skvělý nápad! Lidí kteří se nemohou dočkat zimy je v Praze opravdu hodně.

Zimní sezóna 2011/2012

Zimní sezóna 2011/2012 Zdarec všichni, tak letos to vypadá že se bude u sousedů opět jezdit o 106 jako za starých časů, park už se připravuje, takže počítám že opening bychom udělali někdy před vánocemi. Sníh není třeba, ten si přivezeme.

Ride local riders & SkiMU Freestylezoo opening

Ride local riders & SkiMU Freestylezoo opening 23. ledna (v případě velké nepřízně počasí 24.ledna) se uskuteční opening parku v obci Dolní Malá Úpa. Zveme tímto všechny snowboarders do Malé Úpy,kde dostanete unikátní možnost získání ride sponzoringu.

Cože? - Freestylezoo uvádí hned 4 Kempy!!!

Cože? - Freestylezoo uvádí hned 4 Kempy!!! Tak tu máme celkem zajímavej progres freestylezoo. Letos jsme totiž s klukama pro vás připravili hned 4 kempy! Jeden zimní na Moravský a 3 letní. Myslim, že každej z nich bude celkem originální.

HONZA MA OPERACI PATERE ZA SEBOU!!!!JE OK!!!!!!!

HONZA MA OPERACI PATERE ZA SEBOU!!!!JE OK!!!!!!! DNES JSEM BYL NAVSTIVIT HONZU V MOTOLE KTERY JE PO OPERACI ,,PATERE(KRCNI)MAJI SESROUBOVANOU A JE TO FAKT KRUTY VIDET HO JAK TAM LEZI,KDYZ HO ZNAM JAK MA RAD POHYB.

Upoutávka a komentář na video :-)

Upoutávka a komentář na video :-) Ahoj lidi tak Honza sebou pěkně hejbnul a to proto aby potěšil Vaše srdce komu se steskne po sněhu tak koukněte na SAAS-FEE byl to super výlet až na počasí to nějak nevyšlo.Hodně tam mrzlo tak big polety tam neuvidíte.

« Previous 1 2 Next »
.