sousedi.eu

14 - 16.1.2009 otvíračka Snowparku

Rok se s rokem sešel, játra máme o něco tvrdší, vlasy o něco šedivější a nohy o něco zrasenější, ale to nic nemění na tom, že letos proběhne, i když trochu opožděně otevíračka parku!

A to od středy do pátku (14 – 16.1.2009). Teda ve středu bude hlavně příprava, ale jestli bude někdo chtít může klidně přiložit ruku k dílu. Jinak máme světla takže se bude jezdit nejmíň do půlnoci!

Jezdit bysme chtěli teda hlavně ve čtvrtek takže pokud tvrdneš v Praze a nejsi někde na horách rozhodně doraž.Vypadá to že bude celkem kosa. A ačkoliv sněhu asi moc nebude jsme na to připraveni. Navezeme pár vozejků a na zbytek dáme kartáče. Kdo bude mít strach mám pro něj připravenou lahev slivovice která spolehlivě všechen strach zažene. Takže pokud dorazíš dej vědět. Ale samozřejmě jezdit nemusíš prostě čim víc lidu tim líp. A čumilů není taky nikdy dost viď… Takže když se budeš chystat tak dej vědět na 608072647 přikládám ještě pár fotek jak to tu teď vypadá, ale bude líp, mnohem líp! A navíc mám v záloze jedno překvápko ..

Komentáře


.